Uruchomiliśmy saunowy transport!

Zbudowaliśmy Saunowy Staw w samym sercu zielonych Kaszub, bo zależało nam na tym, aby uciec jak najdalej od miejskiego zgiełku i pozwolić naszym Gościom w pełni zrelaksować się w towarzystwie natury. Nasza osada to miejsce pełne spokoju, w którym słychać głównie szum lasu, śpiew ptaków, szmer wody w stawie… To idealne miejsce, aby nieśpiesznie odpocząć od codzienności.

Ale to nie koniec naszych starań o Twój komfort! Uruchomiliśmy pilotażowy program transportu zbiorowego do/z Saunowego Stawu! Już teraz możesz zarezerwować miejsce w samochodzie i wygodnie do nas dotrzeć, bez konieczności martwienia się o nawigację czy parking. Chcemy, aby Twój pobyt u nas był naprawdę bezstresowy 🙂

Możesz poczuć pełen relaks aż do powrotu do domu i cieszyć się brakiem zobowiązań (podpowiadamy, że lampka wina w gorącej balii smakuje cudnie ;)). Oferujemy także szeroki wybór masaży, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w stanie pełnej relaksacji. Saunowy Staw to nie tylko miejsce, to doświadczenie, które pozostawi niezapomniane wspomnienia.

Nie czekaj dłużej – zarezerwuj już teraz swój pobyt u nas wraz z transportem i pozwól sobie odpocząć w sercu przyrody.