To był wspaniały czas w Saunowym Stawie.

Spotkanie masażystów hawajskiego lomi lomi nui to dni pełne relaksu nie tylko w wymiarze fizycznym, masażowym i saunowym.

To spotkanie ludzi, którzy choć nie znali się wcześniej. Mimo to nadają na bardzo podobnych falach, ludzie którzy czują dotyk, którzy chcą dawać go innym w najlepszym wydaniu i pięknej głębi.

Czas świadomości ciała, równości, nauki i dzielenia się swoimi doświadczeniami z praktykowania sztuki hawajskiego dotyku lomi lomi nui.

Spotkanie bez jednego nauczyciela, wszyscy byliśmy dla siebie nauczycielami i uczniami.

Choć odbyło się wiele sesji masażowych, nadal jesteśmy głodni i chcemy więcej. Trzy stoły równolegle w użyciu, czterech masażystów rotujących, masujących pozostałą trójkę, później zmiana, a na sam koniec ćwiczenia absolutna wisienka na torcie. Był nią masaż lomi lomi na osiem rąk, na świeżym powietrzu, przy akompaniamencie nie tylko hawajskiej muzyki, ale również szamańskich bębnów, kadzideł, słońca i powiewu lekkiego wietrzyka i nieśpiesznej czułości dotyku.

Masaż, a w szczególności lomi lomi nui to piękny dar dla drugiej osoby. Trans, przepływ energii, cudne uzupełnienie relaksu w saunie, gorącej balii czy ognisku. To kwintesencja ‘odlotu’ bez używek, zaufania i bliskości. To dar bezwarunkowej miłości do drugiego człowieka, któremu oferujemy taki dotyk.

Choć dla osób, które nie doświadczyły jeszcze masażu lomi lomi to może brzmieć górnolotnie, mistycznie, może nawet nieco na wyrost, to serdecznie zapraszamy do przekonania się na własnej skórze (nomen omen) czym jest lomi lomi nui.

Można tego doświadczyć u nas, w Saunowym Stawie, na indywidualnej sesji masażowo-saunowej, ale również u każdego z masażystów lomi lomi obecnych na biwaku.

Chcesz wiedzieć kiedy planujemy następną edycję? Zapisz się, dostaniesz wiadomość z pierwszej ręki. Warto też nas śledzić na FaceBooku i Instagramie.