Biwak masażowy w zamian za dobry uczynek

Zapraszamy Cię do udziału w naszym biwaku masażowym. Wydarzenie jest przeznaczone przede wszystkim dla masażystów, ale i dla osób, które chcą amatorsko spróbować swoich sił w masażu. Chcesz wziąć udział w biwaku za darmo? Przeczytaj wiadomość do końca 🙂

Biwak masażowy to czas dla masażystów oraz miłośników masaży relaksacyjnych. Będziemy wymieniać się praktyczną wiedzą oraz masować wzajemnie, ucząc się nowych technik, praktyk i sposobów świadomego relaksu. Dla masażystów częścią biwaku jest wymiana masażowa. Dla amatorów będzie istniała możliwość skorzystania z masaży w bardzo atrakcyjnych cenach, a dodatkowo takie osoby będą mogły same się czegoś nauczyć i wzajemnie budować nowe doświadczenia w masażach relaksacyjnych. Biwak to jednak przede wszystkim czas dla nas, aby wypocząć, aby być razem, przy masażu, w saunie, w gorącej balii czy popływać w letnim stawie. To czas śpiewów przy wieczornym ognisku. To dobry czas. Partnerem biwaku masażowego ponownie jest bliska nam firma Habys, która tak jak w ubiegłym roku udostępni nam dodatkowe stoły masażowe oraz zestaw olejów i środków higienicznych bardzo przydatnych podczas warsztatów. Habys to nie tylko producent świetnych stołów stacjonarnych i mobilnych czy też sprzedawca tysięcy artykułów dla masażystów i fizjoterapeutów. To przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy kochają to co robią i wspierają tych, którzy pomagają innym zadbać o swoje ciało i ducha.

W tym roku firma Habys organizuje wyjątkową aukcję charytatywną – wygrana osoba sama wybierze cel, na który chce przeznaczyć środki. W zamian za to, otrzyma darmowy udział w biwaku masażowym w Saunowym Stawie w jednym z dwóch dostępnych terminów. Co więcej – wszystkie osoby biorące udział w aukcji otrzymają -25% rabatu na uczestnictwo w dowolnym biwaku. Jak wziąć udział w aukcji charytatywnej? Obserwuj Habys na Facebooku – aukcja startuje w najbliższy czwartek (22.06) i zakończy się w poniedziałek (26.06) o godz. 9:00.