Biwak mentoringowy dla przedsiębiorców w dniach 27-29.07.2023

Biwak dla przedsiębiorców pod patronatem Saunagrow.com to unikalne wydarzenie, które łączy relaks w saunie z networkingiem i budowaniem biznesowych relacji. Jest to doskonała okazja, aby odciąć się od codziennych obowiązków, zrelaksować ciało i umysł, a jednocześnie rozwijać kontakty biznesowe w kameralnej atmosferze.

W cenie biwaku zawiera się wspólne spotkanie networkingowe w gronie przedsiębiorców oraz jedna indywidualna godzinna sesja mentoringowa z jednym z mentorów SaunaGrow:

Bolesław Drapella – Założyciel SaunaGrow. Wcześniej CEO Morizon nieruchomości online notowanych na GPW, CEO AirHelp Polska, współzałożyciel recamp.pl i założyciel Saunowego Stawu. Jako mentor SaunaGrow wspiera przedsiębiorców w tworzeniu modelu biznesowego, skalowaniu organizacji i marketingu.

Lech Rychliński – Prezes Rocket Studio, niezależnego biura projektów IT świadczącego usługi zarządzania projektami informatycznymi oraz doradztwa w zakresie analizy biznesowej i technicznej. Jako mentor SaunaGrow wspiera firmy w badaniu ich potencjału i potrzeb w obszarze technologii.

Krzysztof Piernicki – Obecnie CFO w Silent Eight i niezależny konsultant. Wcześniej wiceprezes ds. finansów w Airhelp i CFO w kilku globalnych firmach. W SaunaGrow dzieli się z podopiecznymi wszystkimi lekcjami, których nauczył się w trakcie swojej kariery, skupiając się na sprawnym i bezpiecznym prowadzeniu finansowej strony firmy. Doradza również, kiedy i jak poradzić sobie z udanym procesem pozyskiwania środków na rozwój.

Natalia Laskowska – Obecnie Chief of Staff w Astrafox. Wcześniej wiceprezeska ds. Operacji w AirHelp czy COO w międzynarodowej platformie Merkandi. Jako mentorka SaunaGrow wspiera Zarządy i managerów w rozwoju i zarządzaniu organizacją, budowaniu strategii, definiowaniu celów, optymalizacji procesów oraz tworzeniu kultury organizacyjnej.

Małgorzata Jasnoch – Współzałożycielka i wieloletnia Prezeska Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER, współzałożycielka TEAL Action Learning Global. Jako mentorka SaunaGrow, wspiera rozwój liderów i zespołów w kierunku budowania odpowiedzialności i zaangażowania, a także tworzenia kultury otwartej komunikacji i inkluzywnego zarządzania.

Nie pasuje termin?

Możesz przyjechać w innym terminie. Nie spotkasz tylu przedsiębiorców, ale z pewnością znakomicie spędzisz czas. Wtedy również możesz poznać Saunowy Staw i wymienić się wiedzą choćby z Ekipą Saunowego Stawu.

Nie możesz być na biwaku?

Spotkania mentoringowe w innym terminie (w tym online) lub w Saunowym Stawie – również z innymi mentorami możesz zarezerwować na SaunaGrow.com

Jeśli masz pytania – napisz na adres biwaki@saunowystaw.pl lub zadzwoń do Bolka Drapella pod numer 604 553 223.