Co mają wspólnego świeca i miód?

W Saunowym Stawie świeca i miód mają wspólne zadanie – sprawić, że masaż staje się jeszcze bardziej relaksujący i przyjemny! 🙂 Świeca tworzy atmosferę pełną ciepła, rozluźniając mięśnie i łagodząc napięcie, podczas gdy miód nawilża i odżywia skórę. Teraz możesz cieszyć się najlepszym z obu światów – korzystając z naszej promocji! Tylko do 18.07.2023, z kodem słodkirelaks, otrzymasz -15% na każdy z tych masaży. Który z nich wybierzesz?

Masaż świecą to klasyczny masaż relaksacyjny z wykorzystaniem specjalnej świecy do masażu. Podczas sesji masażu, masażysta rozprowadza roztopiony wosk po ciele gościa, wykonując równocześnie techniki masażu. Ciepło ze świecy przenika w głąb skóry, rozluźniając mięśnie i łagodząc napięcie. Dodatkowo, aromatyczne olejki eteryczne, które są zwykle dodawane do świecy, uwalniają przyjemne zapachy, co wpływa na zmysły i pomaga w relaksacji.

Masaż miodem może być relaksujący i terapeutyczny zarazem. Osoba masowana odczuwa delikatne klejenie się miodu do skóry i ciepło, które uwalnia się pod wpływem ruchów masażu. To doświadczenie przynosi uczucie odprężenia i relaksu. Miód ma wiele korzystnych właściwości dla skóry i organizmu. Zawiera enzymy i substancje odżywcze, które mają pozytywny wpływ na skórę – nawilżają ją, pozostawiając miękką i gładką. Miód działa również antybakteryjnie i przeciwzapalnie, co może być korzystne dla osób z problemami skórnymi.