Co powiesz na jeden dzień wolnego?

Zapraszamy Cię na wyjątkową przygodę jednodniowego odpoczynku w Saunowym Stawie! Jeśli nie masz czasu na pełnowymiarowy biwak, nie ma problemu – spędź z nami jeden, ale za to pełen relaksu i przyjemności dzień 🙂

W ramach naszej 1-dniowej oferty, skorzystasz z dobrodziejstw sauny, tyle razy, ile tylko będziesz mieć na to ochotę. Poczujesz jak otula Cię ciepło i wszystkie troski odpływają. Po saunowaniu, czeka na Ciebie nasza gorąca, letnia lub zimna balia (wedle potrzeb i pogody), w której zanurzysz się w bąbelkowym relaksie i zapomnisz o całym świecie. Wolisz naturalne kąpiele? Zapraszamy do naszego przyjaznego stawu, w którym odkryjesz orzeźwiającą moc wody i odświeżysz swoje zmysły w harmonii z naturą. A może marzysz o wieczornym ognisku? Jeśli pogoda na to pozwoli – spełnimy Twoje życzenie! Czujesz już ciepło płomieni?

Na zakończenie dnia, czeka na Ciebie nocleg w jednym z kilku wariantów do wyboru. Namiot? Wiata wypoczynkowa? A może wygodny materac w domku? Ty decydujesz!

Nie trać więcej czasu! Zarezerwuj swój jednodniowy wypad już teraz i daj sobie szansę na odrobinę przyjemności i odprężenia.