Kalendarz czerwcowych wydarzeń w Saunowym Stawie

Czerwiec rozpoczynamy przygotowaniem skóry na zbliżające się lato, czyli Wieczorem z peelingami i będziemy to powtarzać w każdy czwartek oraz drugi i czwarty wtorek miesiąca. Tradycyjnie w pierwszy i kolejne piątki miesiąca zapraszamy na wieczór Baniowo z witkami. Dla tych Gości, którzy nie mogą z nami wtedy być, zaplanowaliśmy dodatkowe witkowanie 7-go, 13-go, 21-go i 27-go czerwca.

Pierwszy weekend czerwca to doskonała okazja, aby świętować w Saunowym Stawie obchodzony dwa dni wcześniej Dzień Dziecka. W sobotę – 03.06 – zaplanowaliśmy Saunowanie Rodzinne z dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych Gości (gry i zabawy) oraz wieczór Total Experience dla dorosłych.

W czerwcu zaplanowaliśmy także kilka wieczorów specjalnych – trochę nowości i trochę sprawdzonych i lubianych wieczorów tematycznych. Powracają Saunowe kąpiele ziołowe (10.06) oraz Wieczór konopny (17.06). Oprócz tego, tradycyjnie w niedzielę – Wieczór relaksacyjny lub Saunowe Medytacje. Nowością jest Wieczór ze stemplami (14.06), a na deser mamy słodki Wieczór czekoladowy (28.06). Mamy też dwa wydarzenia specjalne – Noc Kupały + nocka saunowa (23.06) i Wieczór specjalny z Patrykiem Jarząbkiem (24.06).

Nie możemy również nie przypomnieć, że już w najbliższą sobotę, tj. 27.05 uroczyście otwieramy naszą nową saunę. Zostało zaledwie kilka biletów, więc nie warto czekać z decyzją o zakupie!

W związku z uruchomieniem nowej sauny mamy teraz „trochę” więcej miejsca do saunowania. To był dobry pretekst, aby uporządkować i trochę obniżyć ceny! Sporo się zmieniło, więc warto sprawdzić nasz aktualny CENNIK i skorzystać z okazji!