Kalendarz lipcowych wydarzeń w Saunowym Stawie

Cieszymy się, że nadszedł lipiec – miesiąc pełen relaksu, regeneracji i saunowych doznań. W Saunowym Stawie przygotowaliśmy dla Was wiele ekscytujących wydarzeń, które pozwolą Wam w pełni cieszyć się letnim czasem w odprężającym otoczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem wydarzeń.

Tradycyjnie, nie zabraknie seansów z peelingami, z witkami oraz wieczorów relaksacyjnych. Do stałego grafiku wszedł także Wieczór Czekoladowy (05.07). Nowością w lipcu jest Wieczór z naparami (10.07) podczas którego,  zamiennie z olejkami eterycznymi, dominować będą napary i odwary, a więc moc ziół, roślin, kawy, herbat i kwiatów pozyskana poprzez ich kontakt z gorącą wodą.

Tak jak co miesiac, w lipcu również odbędzie się Saunowanie Rodzinne (13.07). W tym samym czasie trwać będzie Biwak Rodzinny, więc Twoja pociecha na pewno będzie miała towarzystwo i nie będzie się nudzić między seansami 🙂

W połowie miesiąca zaplanowaliśmy Wieczór malarski (14.07), podczas którego połączymy saunowanie ze wspólnym malowaniem na łonie natury oraz Wieczór ze stemplami (21.07), w trakcie którego wcielisz się w rolę Saunamistrza i samodzielnie skomponujesz swój stempel do masażu. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w tych wyjątkowych saunowych doświadczeniach.

Do zobaczenia w Saunowym Stawie!