Kalendarz majowych wydarzeń w Saunowym Stawie

Maj rozpoczynamy tradycyjnie – majowym saunowaniem w dniach 1-3.05. W drugi weekend miesiąca zaplanowaliśmy nowość – saunowanie z masażami. Wybrane seanse saunowe będą zawierały elementy masażu, dobrane w zależności od liczebności grupy. Każdy z naszych Gości otrzyma podczas tego wydarzenia coś relaksującego dla siebie. Dzień później odbędą sie dwa wydarzenia – saunowanie rodzinne w godz. 14-17 oraz Wieczór malarski w godz. 18-23. Jeśli chcesz spędzić niedzielę wśród natury i do tego sprawdzić swoje zdolności malarskie, to wizyta w Saunowym Stawie będzie strzałem w dziesiątkę.

W trzecią środę miesiąca przenieśmy się do fabryki Willy Wonki na Wieczór czekoladowy. To będzie słodki wieczór, podczas którego się rozgrzejemy i zrelaksujemy w towarzystwie czekolady. Nie bój się – tego dnia będzie miała 0 kalorii! ? W sobotę 20.05 odbędzie się bardzo lubiany przez naszych Gości – Wieczór piwny. W dwie ostatnie niedziele miesiąca zaplanowaliśmy Saunowe medytacje, podczas których zanurzmy się wspólnie w głębokie czucie siebie, swojego ciała, obserwację siebie i swoich myśli.

No i na koniec – 27.05, czyli dzień, na który sami bardzo czekamy! ? To uroczyste otwarcie drugiej, 30-osobowej sauny. W tym dniu zaczynamy wieczór wcześniej – już od 18 i kończymy dopiero o północy (często na takich eventach bawimy się nawet trochę dłużej ?). Jeśli należysz do prywatnej grupy Gości Saunowego Stawu na FB, pewnie udało Ci się już zobaczyć pierwsze fotki nowej sauny oraz niepowtarzalny widok z jej okien.