Kalendarz majowych grzań w Saunowym Stawie

Jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana, więc i my zmieniamy naszą ofertę, aby była dla Ciebie jeszcze bardziej atrakcyjna 🙂 Od maja w Saunowym Stawie obowiązują nowe godziny otwarcia: 15-22 od poniedziałku do piątku oraz 14-22 w sobotę i niedzielę.

Zmieniają się także godziny trwania wieczoru tematycznego – od nowego miesiąca wieczór będzie się zaczynał o 18:30 i kończył o 22. To oznacza dodatkowe 30 minut saunowania, przy zachowaniu niezmienionej ceny tego wariantu biletu.

O 30 minut wydłuży się również czas saunowania otwartego w tygodniu (w godz. 15-18) – bez zmiany ceny. W weekendy i święta czas saunowania otwartego wydłuży się o dodatkowe 90 minut (w godz. 14-18) a w czasie jego trwania odbywać się będą dodatkowo dwa seanse z saunamistrzem. Stąd też symboliczna zmiana ceny tego wariantu biletu w wysokości +15 zł.

W maju będzie się u nas działo!

Kiedy się widzimy?

PS. Mamy jeszcze miejsca na majówkowym biwaku w terminie 03-05.05 oraz na biwaku masażowym w terminie 24-26.05. Wydarzenie jest przeznaczone przede wszystkim dla masażystów, ale i osób, które chcą amatorsko spróbować swoich sił w masażu.