Māra Zute w Saunowym Stawie

W dniach 15-17 marca będziemy gościć w Saunowym Stawie wyjątkową postać – Mārę Zute, nauczycielkę w łotewskiej Pirts Skola, w której uczyła także naszego saunamistrza – Bolka Drapella.

Māra poprowadzi u nas aż 3 wieczory, w tym jeden bardzo kameralny – tylko dla 8 osób, za to z wyjątkowym, ponad godzinnym seansem saunowym. Będziesz jednym z Gości, którzy weźmą w nim udział? 🙂

15 &16 marca, godz. 19-22
Wieczór Łotewski jest przeznaczony dla zagorzałych miłośników sauny! Gałęzie brzozy i napary ziołowe, obecność wody i łagodny zapach dymu, które dają poczucie szczęścia i energii. Parowanie, ogrzewanie oraz kontrast ciepła i zimna zapewnią niezapomniany i niesamowity przypływ endorfin.

17 marca, godz. 19-22
Łotewski dotyk natury – czy kiedykolwiek słyszałeś o witaminie N? Nie można jej zsyntetyzować w laboratoriach, ale jest niezbędna, aby nasze życie miało sens i równowagę. N oznacza Naturę! To TWOJA chwila, aby głęboko zrelaksować ciało, rozświetlić skórę i zresetować umysł. W tym rytuale doświadczysz Dotyku Natury. Musimy dbać o siebie nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że chcemy. To wspaniały rytuał, który pomoże ci obudzić radość i energię. Rytuał dla maksymalnie 8 osób.

W dniach 15-17.03 możesz również dokupić indywidualny masaż prowadzony przez Mārę Zute. Link do zakupu – TUTAJ. Dostępnych jest tylko 6 terminów, po dwa na każdy dzień, więc warto jak najszybciej zarezerwować miejsce dla siebie.