Osiemnaście oddechów dla duszy i ciała…

Jeśli czujesz czasem, że potrzebujesz tak porządnie, ale to porządnie wypocząć, albo wiesz, że ktoś Tobie bliski potrzebuje takiego głębokiego relaksu, to jesteś we właściwym miejscu.

Odpoczywanie, holistyczne podejście do relaksu, nie zawsze jest sprawą prostą. Różne mamy potrzeby, co innego wpływa na to co pozwoli nam ‘odpuścić’, prawdziwie wypocząć i nabrać sił na kolejne dni czy nawet miesiące.

Saunowy Staw powstał z misją dostarczania właśnie głębokiego i holistycznego wypoczynku swoim Gościom. To miejsce, które kocha ludzi. Na co dzień Goście odwiedzają nas głównie popołudniami i wieczorami, czasem zostają z nami na dłużej nocując, korzystają z różnych masaży i zabiegów. Są to zazwyczaj osoby, które już potrafią odpoczywać, wiedzą co na nich działa i co im daje ten dobry relaks.

Z myślą o tych Gościach, którzy jeszcze szukają swojej recepty na wypoczynek oraz tych, którzy już nas poznali i wiedzą, że nasza filozofia wypoczynku im odpowiada, przygotowaliśmy specjalny, aż 18-godzinny rytuał relaksacyjny.

Składa się on z wielu elementów, świadomie ułożonych w spójną całość, a jednocześnie jest skomponowany pod potrzeby konkretnej osoby – Twoje lub osoby Tobie bliskiej.

Dowiedz się WIĘCEJ.