Saunowy Staw jest od teraz otwarty jeszcze dłużej!

Od dziś Saunowy Staw jest otwarty dla naszych Gości jeszcze dłużej każdego dnia! Grzejemy dla Was saunę już od godz. 13, a nie jak dotychczas od 15:30. To oznacza, że rezerwując bilet na całodzienne saunowanie, możesz spędzić u nas aż 9 godzin (a podczas wieczorów specjalnych nawet jeszcze dłużej :))

Z dniem 01.02.2024 obowiązuje też nowy cennik abonamentów oraz karty Unlimited. Dotychczasowy pakiet LEKKI / LEKKI+ został zastąpiony pakietem WCZESNYM. To opcja idealna dla osób, które wolą kameralne saunowanie w mniejszym gronie i poza godzinami szczytu. Dodatkowo, jest ważny przez 7 dni w tygodniu, w tym również przez cały weekend. To też więcej miejsca w szatni i masa miejsc parkingowych do wyboru 😉

Karta Unlimited od pewnego czasu jest dostępna w dwóch wersjach – standard i plus. Wersja „z plusem” obejmuje wieczory tematyczne z dodatkami takimi jak witkowanie w parach lub peeling nakładany indywidualnie przez saunamistrza.

Zarówno abonament saunowy jak i karta Unlimited to świetna opcja dla tych, którzy lubią często saunować. Korzystając z nich nawet tylko 2x w tygodniu w godz. 19-22 oszczędzasz:

  • ok. 43% przy pakiecie PIĘKNYM
  • ok. 47% przy karcie Unlimited w wersji standard

Zakup i szczegóły pakietów abonamentowych: https://www.saunowystaw.pl/subskrypcje/

Zakup karty Unlimited: https://www.saunowystaw.pl/unlimited/