Spędź z nami majówkę i powitaj wiosnę w słowiańskim stylu

Masz już plany na tegoroczną majówkę? Jesli nie, to co powiesz na nasz saunowy biwak w terminie 03-05.05? Ten biwak to wspólny czas miłośników saunowania, gorącej balii, przesiadywania i śpiewania przy wieczornym ognisku, pływania w stawie, ale też po prostu wypoczywania, opalania się i relaksu. Podczas tego biwaku uczestnikami mogą być również rodziny z dziećmi, choć dzieciaci Goście zazwyczaj wybierają nasze biwaki rodzinne.

Podczas pierwszego majowego biwaku w Saunowym Stawie odbędzie się Maik Gaik czyli dwudniowe świętowanie wiosny w słowańskim stylu.  Oficjalnie wprowadzimy wiosnę, oddając cześć ku przyrodzie, w pełnej radości. Zgodnie z tradycjami pojawi się majowy słup, pięknie wspólnie radośnie i kolorowo udekorowany. Towarzyszyć nam będą instrumenty, gitara, grzechotki i tematyczna muzyka oraz fragmenty bajań i legend. Nie zabraknie ognia i wody. Udział w obu wieczorach saunowych masz zagwarantowany w cenie biwaku.

Dla rezerwacji biwakowych złożonych do 21 kwietnia (włącznie) masaż uniwersalny o wartości 120 zł otrzymasz podczas biwaku gratis! 🙂

Nie możesz wziąć udziału w biwaku? Zapraszamy Cię do wzięcia udział w wybranym specjalnym wieczorze saunowym:

W oba dni, każdy z Gości będzie mieć okazję stworzyć swoją własną wiązkę witkową, którą wykorzysta później podczas pobytu w saunie baniowej lub Pirts. Dodatkowo, każdego dnia, na naszym wspólnym stole pojawią się słowiańskie napitki i kołacze, zioła, pyszna zupa, tradycyjne przekąski i coś do przygotowaniu na ogniu.

Zachęcamy do uczestnictwa w oba dni, aby dopełnić całości cyklu, pozwolić sobie na wiosenne pobudzenie, dodanie sił a następnie ukojenie i harmonię.