Uroczyste otwarcie Chëczy Stolema!

Mamy to! W sobotę 27.05 uroczyście otworzyliśmy i ochrzciliśmy naszą nową saunę – Chëcz Stolema! Nazwa, wybrana w głosowaniu, w którym wzięło udział ponad 120 osób jest nieprzypadkowa. Chëcz Stolema oznacza chatę kaszubskiego olbrzyma i gdyby kiedyś taki olbrzym do nas zajrzał – na pewno by się zmieścił w nowej saunie!

Skąd to wiemy? Korzystając z okazji, od razu ustanowiliśmy nowy rekord i podczas jednego seansu do sauny weszło 35 osób (i jeszcze był zapas)! 😉 Wszyscy Goście dostali od nas pamiątkowy certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Podczas sobotniego wieczoru odbyło się łącznie 9 seansów saunowych – w tym gościnny seans Doroty Pogorzelskiej z Aqua Spa & Saunarium Reda oraz seans show z Mistrzostw Polski w wykonaniu Szymona Zaworskiego. Był też seans słowiański, kaszubski, relaksacyjny… Do tego kąpiele w stawie i dwóch gorących baliach, stoły uginające się od przekąsek oraz wieczorne ognisko z pieczonymi ziemniakami.

Jeśli już żałujesz, że nie było Cię z nami i ominęła Cię świetna zabawa, przypominamy, że 23.06 świętujemy Noc Kupały, a dzień później (24.06) gościmy u siebie Patryka Jarząbka na jego letnim wieczorze specjalnym.