Walentynki w Saunowym Stawie

Wiesz już jak spędzisz tegoroczne Walentynki? Wiemy, że zostało do nich jeszcze sporo czasu, ale aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, warto zaplanować go z wyprzedzeniem 😉 W naszej ofercie mamy aż 5 różnych pomysłów – nie tylko na 14 lutego, ale też na okres okołowalentynkowy <3

Co wybierzesz dla siebie i swojej drugiej połowy?

  1. Romantyczne witki & peeling – saunowy 5-godzinny wieczór specjalny w dniu 14.02, podczas którego dla każdego z Gości do wyboru jest witkowanie lub peeling nakładany przez naszych Saunamistrzów.
  2. Peeling dla dwojga w Saunie Parowej – specjalnie przygotowany dla Was słodki i naturalny ziołowy peeling nałożony na każdą z dwóch osób przez jednego z naszych Saunamistrzów lub Saunamistrzyń na specjalnym stole do masaży w łaźni parowej.
  3. Witkowanie dla dwojga w Saunie Pirts – 15-minutowe witkowanie każdej z 2 osób w naszej nowej i pięknej saunie dedykowanej procedurom witkowym. Piękny masaż witkami dębowymi lub brzozowymi, który pobudza krążenie, uwalnia naturalne olejki eteryczne i daje ponadprzeciętne doznania podczas spotkania z duchem lasu i Matki Natury.
  4. Seans dla dwojga w Saunie Amber lub w Saunie Pirts – klasyczny seans saunowy wykonany przez naszych Saunamistrzów, przy użyciu olejków eterycznych, muzyki i specjalnych ręczników/wachlarzy służących do rozprowadzania temperatury i pięknych zapachów olejków.
  5. Nocleg w kamperze dla dwojga & wieczór saunowy – pełny 3h wieczór tematyczny danego dnia (z 3 seansami) oraz nocleg w ogrzewanym kamperze dla dwojga. Zabierz własną pościel lub śpiwory. My zadbamy o ciepły i przytulny kamper, butelkę wina i piękny wieczór saunowy.

PS. Walentynki to dzień, który najfajniej świętować w parach, ale pamietaj, że mama, tata, siostra, brat, przyjaciółka, teściowa – to też świetna para! 🙂