Wieczory specjalne w Saunowym Stawie – luty 2024

W lutym czekają na Ciebie w kalendarzu nie tylko walentynki i tłusty czwartek, ale też kilka wieczorów specjalnych w Saunowym Stawie! Który wybierzesz dla siebie?

Arek głównie rezyduje w Suntago, gdzie prowadzi ceremonie. Na ten niezwykły, gościnny wieczór w Saunowym Stawie przygotował dla Ciebie niezwykły przekrój klimatycznych, aromatycznych i gorących seansów. Chodź i przeżyj tę przygodę razem z Arkiem!

14.02 w godz. 19-24
Romantyczne witki & peelingi

Podczas wieczoru, dla każdego z Gości do wyboru – witkowanie lub domowej produkcji naturalny peeling nakładany przez naszych Saunamistrzów. W cenie zawarte są ciepłe i zimne napoje dla właściwego nawodnienia oraz ciepła zupa & drobne przekąski.

Przypominamy, że Walentynki świętować można u nas aż przez 5 dni (sprawdź TUTAJ jak).

16.02 w godz. 19-23
Wieczór herbalowy z Erwinem Degrys

Erwin Degrys zacznał jako aufgussmaster w 2019 roku. W 2022 roku po raz pierwszy wziął udział w mistrzostwach Belgii, gdzie zajął 3 miejsce w duecie i 5 miejsce w klasyfkacji. W Herbal Cup zajął 3 miejsce. W 2023 roku zajął 3 miejsce w za show Aufguss i 2 miejsce w Herbal Cup w Belgii. Mistrzostwa świata w Herbal Cup zakończył na 6 miejscu. Przeprowadzona ceremonia peelingu dała mu 3 miejsce na WM Herbal Cup.

Podczas tego wieczoru odbedą się specjalnie przygotowane herbalowe seanse przez Erwina Degrys (tj. wybitnie relaksacyjny & parowy z peelingami).

17.02 w godz. 19-23
Wieczór saunowy z Erwinem Degrys

Kolejny wieczór z Erwinem, tym razem w ogólnie pojętym klimacie saunowym, ale możesz spodziewać się po nim wszystkiego co najlepsze!

24.02 w godz. 19-23
Wieczór specjalny Aloha Party z Januszem i Olą

W tym dniu odbędziecie najdłuższą podróż w życiu czyli podróż z głowy do serca. Janusz będzie chciał was zabrać na wyspę bogatą w egzotyczne plaże, na której będziecie mogli zaszaleć wystawiając swoje ciało na ciepło, gdyż wyspa ta kojarzona jest z wiecznym słońcem i zabawą. Tym razem zamiast promieni słonecznych będzie was ogrzewać ciepło unoszące się z nad pieca. Podczas ceremonii wszystkimi zmysłami będziecie mogli poczuć klimat Hawajów. Janusz z wyjątkową starannością zadba o każdy szczegół, a przede wszystkim jakość ceremonii oraz komfort gości.

Oprócz seansów, w trakcie wydarzenie 3 osoby będą mogły również doświadczyć pięknego masażu LOMI LOMI NUI na 4 ręce w łącznym wykonaniu żony Janusza – Aleksandry oraz Bolka – gospodarza Saunowego Stawu. TUTAJ link do zakupu.