Współpracuj z nami

a przy okazji zarabiaj.

W Leśnie k. Kielna (TUTAJ), powstało i rośnie piękne miejsce oferujące swoim gościom głęboki saunowy relaks. Saunowy Staw to miejsce, które kocha ludzi i daje prawdziwe odpocznienie.

Chcemy, aby jak najwięcej dobrych ludzi dowiedziało się o jego istnieniu. Dlatego zapraszamy Ciebie do współpracy, polegającej na sprzedaży voucherów na saunowanie, które na pewno będą miłym dodatkiem do pięknej wiązanki kwiatów.

Podstawowe zasady programu:

  1. Partner umieszcza w swoim lokalu plakat reklamowy (wzór obok), mający na celu zachęcić klientów do zakupu vouchera na saunowanie lub masaż.
  2. W przypadku zainteresowania klienta voucherem partner programu udziela mu informacji na ten temat oraz wskazuje adres www.saunowystaw.pl jako źródło bardziej szczegółowych informacji o miejscu.
  3. Przed wydaniem vouchera klientowi, należy wpisać we wskazanym miejscu na bonie:
    • kod rabatowy z listy kodów otrzymanej od Saunowego Stawu
    • datę ważności vouchera (12 miesięcy od dnia zakupu)
  4. Fiskalizacja sprzedaży vouchera leży po stronie Partnera wydającego bon podarunkowy. Saunowy Staw wystawi Partnerowi fakturę w momencie aktywacji vouchera (lub zbiorczą okresowo). Faktura będzie pomniejszona o wartość prowizji Partnera, która wynosi 25% od ceny netto vouchera.
  5. Po sprzedaży vouchera należy wysłać na adres spa@saunowystaw.pl podany na bonie kod, abyśmy mogli aktywować voucher.
  6. Saunowy Staw zastrzega sobie prawo do odmowy współpracy wybranym partnerom oraz zmian zasad współpracy w dowolnym momencie.