Dzień otwarty (23.05.2023) – zajęcia pilates

Już we wtorek 23 maja w Saunowym Stawie odbędą się zajęcia otwarte z pilatesu – dla wszystkich chętnych, również dla dzieci. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, aby dołączyć do naszej grupy. Zajęcia są otwarte dla wszystkich poziomów zaawansowania –  od początkujących do zaawansowanych. To doskonała okazja, aby  nauczyć się podstawowych technik pilates oraz rozwijać swoje umiejętności w miarę postępów. Jeśli posiadasz własną matę do ćwiczeń – zabierz ją ze sobą.

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!

Zajęcia pilates są doskonałą formą aktywności fizycznej, która pomoże Ci wzmocnić mięśnie, poprawić elastyczność i równowagę ciała. Nasze zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego instruktora (i częstego Gościa Saunowego Stawu) – Dominikę Budźko, która zapewni Ci odpowiednie wsparcie i przewodnictwo podczas treningu.

Dominika ukończyła AWFiS w Gdańsku ze specjalnością: fitness dla kobiet w ciąży oraz kinezygerontoprofilaktyka. Jednak cały czas kształci się dla Was! Ukończyła półroczny kurs Classical Pilates Pioneer Program oraz jest w trakcie kursu Classical Pilates Comprehensive u Weroniki Ratkowskiej. Pracowała przy biurku, także wie, jaka to udręka siedzieć po 8-12 godzin przy komputerze. Uwielbia pilates i chce Was tą pasja zarazić.