Jedyny taki – Biwak Saunamistrzów w Saunowym Stawie!

Stało się. Zakończył się pierwszy biwak saunamistrzów ‘totalnych’ w Saunowym Stawie. Piątek, sobota i niedziela blisko natury, w zieleni Kaszub, nad pięknym stawem, w świetnym towarzystwie oraz przede wszystkim ze wspaniałymi seansami. 

Kilkadziesiąt seansów tzw. total experience, czyli ziołowych, naturalnych, często dłuższych i nieco delikatniejszych niż klasyczne 10-15 sesje saunowe z olejkami eterycznymi. 

tuż przed seansem Anity z Aqua Spa & Saunarium Reda

Podczas biwaku 20 saunamistrzów z całej Polski dzieliło się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyrządzaniu naparów, odwarów, dymów oraz innych naturalnych specyfików, które wprowadzały magiczny nastrój błogiego relaksu i wytchnienia. Każdy mógł nauczyć się czegoś od innych oraz pokazać coś ciekawego innym saunamistrzom i saunamistrzyniom.

Do tego wspólne gotowanie, masaże, ruska bania, gorąca balia, kąpiele w stawie, ognisko, muzyka… pięknie spędzony czas w gronie ludzi myślących bardzo podobnie, kochających ten sam świat. 

Dla samych saunamistrzów była to również okazja do krótkiej wycieczki z naszej tymczasowej lokalizacji w Barniewicach do docelowej lokalizacji Saunowego Stawu w Leśnie. Gdy uruchomimy finalną osadę saunową, wówczas zdjęcia i wspomnienia ‘pustej działki’ będą stanowiły nie lada wartość archiwalną ;). 

docelowa lokalizacja Saunowego Stawu – Leśno

Taki wyjazd, to również wytchnienie od codziennej pracy z gośćmi ośrodków saunowych w całej Polsce. Codzienna opieka nad gośćmi Saunowego Stawu, Aqua Spa & Saunarium Reda, Urle Sauna & Resort, Sommer Residence, Poczuj Klimat czy Świątyni Ognia i Wody to cudowna praca, ale czasem warto wybrać się tam, gdzie jedynymi gośćmi są właśnie saunamistrzowie. Pobyć chwilę razem w gronie bratnich dusz, nauczyć się czegoś od siebie wzajemnie i zwyczajnie wypocząć.

Dziękujemy i do zobaczenia ponownie, a już za tydzień biwak masażystów Lomi Lomi Nui!

1 komentuj

Trackbacks & Pingbacks

Komentarze wyłączone