Jak korzystać z kart Multisport w Saunowym Stawie?

Przygotowaliśmy możliwość odwiedzenia Saunowego Stawu dla posiadaczy kart Multisport

W ramach karty, takie odwiedziny są możliwe jedynie w godzinach 16-19 (tj. wizyta musi zakończyć się najpóźniej o 19:00), a operator karty opłaca 90 min obecności Gościa w naszym obiekcie.

Wizytę trzeba zarezerwować online, przed przyjazdem do obiektu, a na miejscu należy okazać kartę lub aplikację Mutlisport oraz dokument tożsamości.

Jak dokonać rezerwacji online?

  1. Wejdź na stronę saunowystaw.pl/sklep
  2. Znajdź pasujący Tobie dzień saunowy (szukaj tych, gdzie 'cena od’ to 60zł – to oznacza, że są jeszcze bilety w godzinach 16-19
  3. Wybierz wariant o nazwie 'wejście na 3h lub 90min. z Multisportem (godz. 16-19)’
  4. W kroku płatności użyj kodu rabatowego ’multisport’ aby wartość zamówienia zmniejszyć do 0zł
  5. Zamów bilet za 0zł, a na miejscu po przyjeździe poprosimy o okazanie karty  lub aplikacji oraz dokument tożsamości.

Pamiętaj, że w Saunowym Stawie saunujemy nietekstylnie (w całym ośrodku nie używa się kostiumów). Do saun suchych wchodzimy w ręczniku i siadając na drewnianych ławach żadna część ciała nie może bezpośrednio dotykać desek. Zabierz ze sobą klapki, dwa duże ręczniki (nieszybkoschnące, bo te nie nadają się do wysokich temperatur) oraz opcjonalnie polecamy też szlafrok.

Jeśli chcesz tego samego dnia skorzystać z wieczoru saunowego z seansami prowadzonymi przez naszych doświadczonych saunamistrzów, koniecznie dokup (osobną transakcją) bilet na wieczór na stronie https://www.saunowystaw.pl/sklep/

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu spa@saunowystaw.pl lub 604553223