Jak korzystać z kart Multisport & Fitprofit w Saunowym Stawie?

(nowe zasady obowiązujące od 1 marca 2024)

Uwaga: od 1 marca 2024 formuła współpracy zmienia się w ten sposób, że na kod 'multisport’ oraz 'fitprofit’ użytkownicy tych kart otrzymają rabat 15 zł za wejście w godzinach popołudniowych (zamiast w pełni darmowego biletu).

W ramach karty, takie odwiedziny są możliwe jedynie w godzinach 13:00-15:30 lub 15:30-18:00 (tj. wizyta musi zakończyć się najpóźniej o 18:00).

Wizytę trzeba zarezerwować online, przed przyjazdem do obiektu, a na miejscu należy okazać kartę lub aplikację Mutlisport/Fitprofit oraz dokument tożsamości. W przypadku braku tych dokumentów, należy dokonać dopłaty 15 zł w gotówce na miejscu.

Jak dokonać rezerwacji online?

  1. Wejdź na stronę saunowystaw.pl/sklep
  2. Znajdź pasujący Tobie dzień saunowy (szukaj tych, gdzie 'cena od’ to 60zł – to oznacza, że są jeszcze bilety w godzinach popołudniowych
  3. Wybierz wariant o nazwie 'saunowanie otwarte’ w wybranym slocie godzinowym
  4. W kroku płatności użyj kodu rabatowego ’multisport’ aby wartość zamówienia zmniejszyć o 15 zł
  5. Zamów bilet za 45 zł, a na miejscu po przyjeździe poprosimy o okazanie karty  lub aplikacji oraz dokument tożsamości.

Pamiętaj, że w Saunowym Stawie saunujemy nietekstylnie (w całym ośrodku nie używa się kostiumów). Do saun suchych wchodzimy w ręczniku i siadając na drewnianych ławach żadna część ciała nie może bezpośrednio dotykać desek. Zabierz ze sobą klapki, dwa duże ręczniki (nieszybkoschnące, bo te nie nadają się do wysokich temperatur) oraz opcjonalnie polecamy też szlafrok.

Jeśli chcesz tego samego dnia skorzystać z wieczoru saunowego z seansami prowadzonymi przez naszych doświadczonych saunamistrzów, koniecznie dokup (osobną transakcją) bilet na wieczór na stronie https://www.saunowystaw.pl/sklep/

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu spa@saunowystaw.pl lub 604553223