Specjalistyczne ćwiczenia odprężające z Nicolą Egwuatu w Saunowym Stawie

Specjalistyczne ćwiczenia odprężające w Saunowym Stawie

W każdy czerwcowy poniedziałek, w godz. 16:00-17:00 odbędą się ogólnorozwojowe zajęcia prowadzone przez profesjonalną instruktorkę – Nicolę Egwuatu.

Jest to sesja specjalistycznych ćwiczeń ogólnousprawniających o niskiej intensywności. Zawiera elementy treningu uważności, ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz praktykę rozmaitych technik oddechowych. Wszystko to w bliskości natury i w towarzystwie przyjemnych dla ucha dźwięków.

Efektem ćwiczeń jest relaks całego ciała, odprężenie i rozluźnienie mięśni, odciążenie zmęczonych stawów. Lepsza regeneracja, poprawa jakości snu i szeroko pojęte dbanie o dobrostan psychofizyczny. Ćwiczenia zwiększają umiejętność świadomego kierowania uwagi na doświadczanie danej chwili oraz skutecznego zarządzania stresem. Mają bardzo korzystny wpływ na układ nerwowy.

Jak wziąć udział w zajęciach?

Zajęcia są bezpłatne dla osób, które zakupią bilet całodzienny do Saunowego Stawu w jednym z wymienionych dni:

Bilet uprawnia jednocześnie do korzystania z sauny oraz gorącej balii w godz. 16-22 oraz do udziału w zajęciach z Nicolą.

Kim Jest Nicola Egwuatu?

Tworzę, uczę, tańczę. Maluję w Waszych głowach obrazy, którym nadajecie ramy. Opowiadam Wam historie, które puszczacie dalej w świat. Ruszam Wasze biodra, głowy i serducha. Udowadniam jak niesamowite jesteście! Jak szybko oswajacie się z muzyką. Jak dobrze i naturalnie potraficie się przy niej bawić, śmiać i płakać. Uczę muzykalności, ekspresji lirycznej, ruchów, kroków, gestów dbając jednocześnie o Wasze bezpieczeństwo. Daję impuls do wzbudzania, przeżywania i wyrażania różnych odczuć. Jestem Waszą największą fanką i najwierniejszym kibicem! Wasza obecność, Wasze emocje, Wasze uśmiechy, Wasze sukcesy, Wasza odwaga, Wasz zachwyt, Wasz rozwój Wy, Wy, WY! To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem, robiąc to co kocham. Wasze wiadomości, podziękowania i zaufanie, którym nieustannie mnie obdarzacie, utwierdzają mnie w przekonaniu, że idę dobrą drogą. Dziękuję.

Kocham energię. Kocham muzykę. Na scenie jestem jak ryba w wodzie, po prostu czuję, że to moje miejsce. Jestem szalenie szczęśliwa, kiedy mogę się rozwijać. Daje mi to bardzo dużo satysfakcji. Jestem miłośniczką rozmów i spacerów. Uwielbiam wyjazdy integracyjne. Uwielbiam szczerych ludzi. Uwielbiam zabawnych ludzi. Uwielbiam dobrych ludzi. Łatwo mnie rozśmieszyć. Uwielbiam się śmiać. Szybko skracam dystans, szybko się przywiązuję. W gronie instruktorskim jestem znana przede wszystkim… z mojej słabości do pizzy! I do jedzenia w ogóle. Uwielbiam miłosne historie, romantyczne komedie, kostiumowe filmy i maślany popcorn. Spotykam wiele wspaniałych, dobrych, życzliwych osób. Poznaję niezwykłych, ambitnych, inspirujących ludzi. Nie mogę się doczekać aż poznam także CIEBIE!

Historia Nicoli

Na początku była mała, odważna dziewczynka. Burza loków na głowie, milion pomysłów na minutę i niekończące się pokłady energii. Wymyślała choreografie do przebojów „Ich Troje”. Tworzyła teledyski do przebojów znanych z radia, kaset i płyt. Udawała, że jest Nicole z Pussycat Dolls, Shakirą lub JLo. Absolutny brak talentu wokalnego. Naturalna śmiałość sceniczna. Wrodzona umiejętność słyszenia oraz zapamiętywania rytmu i melodii. Po prawie dwudziestu latach zapragnęła spełniać swoje dziecięce marzenia. Doceniła swoją oryginalność, wrażliwość, energię i predyspozycje. Odważyła się związać swoje życie z tańcem, ze sceną. Poznała cudownych ludzi, którzy towarzyszą jej w tej niezwykłej tanecznej przygodzie.