Seanse saunowe

W Saunowym Stawie nie ma nudy – seanse saunowe odbywają się codziennie. Kilka razy w miesiącu można do nas wpaść na Ruską Banię czyli saunowanie z witkami. Innym razem podczas saunowania korzystamy z ręcznie przygotowanych, naturalnych peelingów. W niedziele najczęściej odbywają się u nas seanse relaksacyjne. Cyklicznie organizujemy też Saunowanie Rodzinne, podczas którego wprowadzamy najmłodszych w świat sauny.

Nasi saunamistrzowie dbają o to, żeby stale zaskakiwać gości czymś nowym i często organizują jednorazowe wydarzenia tematyczne o różnym klimacie – Wieczór Piwny, Wieczór Konopny, Ziołowe kąpiele lub Saunowe Medytacje. Kultywujemy słowiańskie tradycje i urządzamy Szczodre Gody, Noc Kupały, Dziady…

Oprócz tego, mamy też wieczory specjalne, podczas których gościmy u siebie saunamistrzów z innych części Polski.

Który seans lubisz najbardziej?

seanse saunowe

Saunowa lokalizacja?

Seanse saunowe w Saunowym Stawie to zaledwie 30 min. do miasta Gdańsk, tyle samo do miasta Gdynia i podobnie do miasta Sopot. Czyli lokalizacja idealna dla ludzi szukających „sauna Trójmiasto„. To również kilkanaście minut od Gdańsk-Osowa, Gdynia-Dąbrowa, Gdynia-Wiczlino, Banino czy Chwaszczyno.

Jeśli interesuje Cię historia powstania Saunowego Stawu – zapraszamy do posłuchania podcastu na ten temat!